top of page
100368802_1192300844451006_4026169301810

UBYTOVÁNÍ

Vítejte na Roubence u Lišky! 

 

Na Roubence je pro vás  k dispozici 12 plnohodnotných lůžek rozdělených do 4 pokojů (2 - lůžkový pokoj s dětskou postýlkou v přízemí a další 4, 2, 4 - lůžkové v patře). Po domluvě lze připravit i 1 pohodlné rozkládací lůžko.  

V přízemí se nachází světnice s kachlovými kamny a plně vybavená kuchyň, dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, toaleta, zařízená dětská herna, sauna, vířivka s relaxační zónou. 

V patře jsou další tři pokoje (4, 2, 4- lůžkové), “zelená” koupelna se sprchovým boxem a toaletou a “modrá” koupelna s vanou a toaletou. 

plně Vybavená kuchyně 
s tradičním sporákem
Venkovní gril
a ohniště
sportovní vyžití
sauna & vířivka
3 KOUPELNY
3 TOALETY
SVĚTNICE S KACHLOVÝMI KAMNY

Rozlehlá a sluncem zalitá světnice s obývací částí, kachlovými kamny, krbem a sporákem, velkým dubovým jídelním stolem a prostorným kuchyňským koutem vás přímo vybízí ke společnému trávení času. Uvelebte se na pohovce a rozjímejte při pohledu na hořící dřevo v krbu nebo roztopte kamna a upečte si domácí chleba v dobové peci. Ano, chytrá televize tu je taky, ale kdo by ji zapínal ;-) 

Plně vybavená kuchyň s el. troubou, indukční deskou, mikrovlnkou, myčkou, rychlovarnou konvicí a vestavěnou lednicí s mrazákem, vám dodá potřebnou podporu při vašich kuchařských kouzlech. Sami uvidíte, že v originálním smaltovaném nádobí se bude vařit jedna báseň.

K dispozici je i autentický porcelán a další kuchyňské náčiní, stejně jako některé základní suroviny/koření a bylinky. 

Na dodání energie tu pak pro vás je kávovar na překapávanou kávu, frenchpress nebo konvička Bialetti na pravé italské espresso uvařené přímo na sporáku (ano, přiznáváme, že káva je tak trochu naše vášeň). 

Světnice je velkým francouzským oknem spojená s přední terasou s dřevěným posezením, kde se začátkem odpoledne můžete vyhřívat na slunci s pohledem do krajiny. Nažhavte gril a užijte si venkovskou pohodu. 

STYLOVÉ POKOJE

Panský pokoj

Prostorný pokoj s manželskou postelí, zrestaurovaným prádelníkem a ručně malovanou skříní s výjevy z venkovského života, na vás dýchne kouzlem prázdnin u babičky na vesnici. Je hned na přízemí vedle světnice, a když si ráno pootevřete dveře, můžete se ještě z postele kochat pohledem na kachlová kamna. To, že se vám z ní pak bude chtít vylézt už negarantujeme :) 

DSC05119-Edit_NEW.jpg

Čtenářský pokoj

Romantický pokojík s dvoulůžkem, šatní skříní a pohodlným ušákem vyloženě vybízí ke snění a oddechu. Vezměte si svou oblíbenou knížku, nebo si nabídněte z naší sbírky, uvelebte se v křesle a ponořte se do příběhů z dávných dob. Otevřeným oknem vám k tomu budou cvrlikat ptáci. Prostě idylka jak ze stránek knih!

DSC05177-HDR-Edit_NEW.jpg
DSC05103-HDR-Edit_NEW.jpg

Šeříkový pokoj

Prosluněný rodinný pokoj se čtyřmi postelemi, prádelníkem, skříní a psacím stolkem, od kterého je krásný pohled k lesu. Nechte se probudit jemnými paprsky ranního sluníčka vycházejícího nad vrcholky stromů. Třeba i ucítíte vůni z našeho šeříkového obrazu na stěně. Pokud to sezóna dovolí, bude na vás čekat i ten opravdový.

DSC05172-HDR-Edit.jpg

Porcelánový pokoj

Obdobně jako Šeříkový bude i tento větší čtyřlůžkový pokoj se šatní skříní, menší prosklenou skříňkou a psacím stolkem zázemím pro rodinu nebo partu kamarádů. Ze severni okna pokoje je náš oblíbený pohled na malebnou osadu Františky s chaloupkami roztroušenými po kopci. A ty západy slunce odtud!

Půdorys roubenky
prizemi.jpeg
patro.jpeg
bottom of page