top of page
100368802_1192300844451006_4026169301810

ROUBENKA U LIŠKY

Stejně jako vy, i my rádi objevujeme nová místa a při našich cestách po republice jsem vždy hledali malebné kouty země rozprostřené v přírodě, s výhledem do krajiny, kde bychom dali vzniknout našemu snu - chaloupce pro naši rozvětvenou rodinu. 

O to překvapující pro nás bylo najít to ideální místo téměř za humny našeho bydliště a místa, kde jsme strávili celý svůj život. 

Roubenka u Lišky vznikla jako rodinný projekt, aby nám byla zázemím při shledáních naší rodiny, ale zároveň jsme se o její kouzlo chtěli podělit a otevřít ji k celoročnímu pronájmu

Navrhli jsme ji a zařídili tak, aby nejen dobře sloužila a byla autentickou připomínkou dob našich (pra)babiček, ale zároveň byla i místem, kde budeme obklopeni krásnými a kvalitními věcmi s historií, které nám poskytnou únik před uspěchaností a jednorázovostí doby naší.  

Každý jsme do ní dali něco ze svého umu, ať už šlo o restaurování v anticích nalezeného nábytku a vdechnutí života starému a zašlému šicímu stroji nebo vysazování stromů v zahradě. 

Rozhodně si za ty dva roky, které jsme ji tvořili a zdobili, získala naše srdce. 

Věříme, že si teď získá i to vaše.

Hladíkovi & Foksovi

UBYTOVÁNÍ
DSC05381-HDR-Edit.jpg

Objevte naše útulně zařízené pokoje v tradičním stylu. Každý má své osobní kouzlo  a dohromady poskytují 12 - 14  lůžek. Společné chvíle pak budete moci prožít v prostorné světnici s tradičními kachlovými kamny. 

SPA & RELAX
DSC05442-HDR.jpg

Roubenka vám poskytne nejen stylové ubytování, ale i prostor pro relaxaci a vydechnutí po pracovním vytížení. Je jen na vás, zda využijtete saunu s vířivkou, dětskou vybavenou hernu nebo se budete kochat přírodní venkovskou zahradou s ovocnými stromy, dvěma terasami a grilem.

bottom of page